Nezaradené
Leave a comment

kreatívna Dovolenka od 20.6.-20.8.

Minulé leto nebolo iba o horúčavách, ale bolo o skúsenosti. Miesto letného relaxu som si užil veľký stres a množstvo vysvetľovania zákazníkom o tom, že leto je proste leto. Všetko mešká alebo vôbec nefunguje. Ľudia pracujú v úmorných horúčavách a dovolenky jednotlivých dielní sa nedajú naplánovať. Každý sa rozhoduje o svojej dovolenke podľa seba a rodiny s ktorou si chce oddýchnuť.
Preto som sa rozhodol, že tento rok dáme pokoj nástrojom a strojom od 20.6. do 20.8. Niekomu sa to možno zdá ako dlhá doba, ale utiečie to ako voda. Konečene budem mať čas na dokončenie množstva nového oblečenia na ktorom pracujem od februára. Rovnako mi ostane čas na varenie, fotenie a písanie. Už mi to veľmi chýba. Preto to nebude klasická dovolenka s nohami na lehátku. Bude sa makať, ale chvíľu na inom fronte. Ďakujem vám za pochopenie priatelia. Užite si leto a nezabudnite oddychovať!

PS: Všetky objednávky pred termínom 20.6. budú vybavené. Ak budete mať počas leta na mňa otázku, neváhajte mi ju poslať. Sledujte môj Instagram a dozviete sa viac o pripravovaných novinkách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *