Custom

Ak máte záujem o vytvorenie oblečenia podľa vašej predstavy či potrieb, alebo ak máte záujem o úpravu ponúkaného oblečenia, tak ma neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár. 

Cena úpravy
Prosím berte na vedomie, že pri úpravách, vlastných návrhoch, šití na mieru vám budú učtované príplatky podľa náročnosti úpravy a samotnej výroby. Nakoľko každá zmena a veľkosť si vyžaduje novú šablónu, čas a prácu navyše,tak ju nie je možne zahrnúť do bežnej predajnej ceny oblečenia. O výške príplatku budete vždy informovaní pred spracovaním vášho zadania v dielni.

Výšivky 
Výšivky zabezpečujeme na požiadanie zákazníka firmou, ktorá nie je dielňou Macek Labu. Je to však služba, ktorú realizuje externá firma a pri kusových výšivkách nie je v silách Macek Labu ovplyvniť procesy vo výšivkárskej firme. Preto prosím berte na vedomie, že výšivkáreň neuprednostní malú kusovú objednávku, ktorá je ekonimicky stratová, pred veľkými objednávkami. Aj  jedna výšivka zaberie niekoľko hodín práce. Preto vám Macek Lab nevie garantovať presnú dobu vyšitia. Doba vyšitia sa preto môže byť 5 ale aj 15 dní.