Obchodné podmienky
Leave a comment

Obchodné podmienky a reklamácie

OBCHODNÉ PODMIENKY
Objednávať si môžete na našej stránke na e-mail macek@maceklab.sk, kde uvediete presný názov tovaru, farbu, v pŕipade nutnosti rozmery a strih, počet objednaných kusov, vašu presnú adresu, fakturačné údaje a telefónne číslo.

Keď ste si nie istí vo veľkostiach oblečenia, radi vám pomôžeme!
Objednávka je zároveň návrhom kúpnej zmluvy. Po zaslaní objednávky vám automaticky obratom príde potvrdenie o prijatí objednávky.

1. Predávajúci
Zákazníkom sa zaväzujeme dodať:
Druh a množstvo tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky.
Tovar, ktorý vyhovuje normám, predpisom a nariadeniam platným na území SR.
Tovar, ktorý bude vhodne zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

Nezodpovedáme za:
1. Oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou.
2. Oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa.
3. Za poškodenie zásielky zavinené poštou.

2. Kupujúci sa zaväzuje:
Objednaný tovar prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov a v prípade akýchkoľvek závad nám tieto bezodkladne oznámiť.

Zaplatiť za tovar kúpnu cenu vo výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky.
V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody.

3. Spôsob platby a dodania
Objednaný tovar zasielame kuriérom alebo poštou.  Zákazník má možnosť vybrať si formu platby na dobierku alebo prevodom čiastky na účet podľa vystavenej faktúry, ktorá je zaslaná na zákazníkov email. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach zo zahraničia Vám vopred zašleme faktúru na úhradu a po pripísaní fakturovanej čiastky na náš účet Vám zásielku pošleme doporučene.

4. Poštovné a balné
Poštovné a balné pre každú vybavenú objednávku je stanovené podľa váhy balíka. Zásielka s platbou na dobierku je do krajín mimo eurozónu sprostredkovaná iba Slovenskou poštou.
Kuriérska služba – podľa cenníka prepravnej spoločnosti DPD.

5. Podmienky zrušenia objednávky
Po odoslaní objednávky, do 24 hodín, máte možnosť zrušiť objednávku bez uvedenia dôvodu. Zrušenie nám zašlite na e-mailovú adresu: macek@maceklab.sk
Zašleme Vám potvrdenie o zrušení objednávky.

6. Vrátenie alebo výmena tovaru
V prípade, že objednaný tovar dostanete a zistíte, že vám objednaný tovar nevyhovuje, mate v súlade so zákonom č. č. 102/2014 z.Z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov, možnosť objednávku vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru.
Tovar nesmie byť poškodený a nesmie byť zjavné, že sa už používal, nosil! Následne bude s vami dohodnuté náhradné plnenie v rovnakej kvalite a cene. Ak by nebolo možné dohodnúť náhradné plnenie, bude vám zaplatená suma vrátená najneskôr do 15 dní. Pre odsupenie od kúpnej zmluvy vyplňte formulár a zašlite na macek@maceklab.sk.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy je možné iba pri tovare, ktorý nebol vyrobený na mieru alebo upravený podľa požiadaviek spotrebiteľa.

Formulár pre odstúpenie od kúpnej zmluvy ( na stiahnutie )

Vrátené zásielky
Pokiaľ si zákazník nestihol alebo nemohol zásielku prebrať v stanovenom termíne a informuje nás o tomto vopred, zásielku na jeho požiadanie pošleme znova, avšak náklady s tým spojené mu musíme znova účtovať.

Upozorňujeme našich ctených zákazníkov, že k číslam XXXL (Pás 116-126cm, Prsia 114-126cm) pripočítavame 20 % z ceny v cenníku. Za úpravu odevu ( t.j navýšenie počtu vreciek oproti popisu produktu a zmena designu … ) účtujeme doplatok podľa náročnosti požadovanej úpravy. O výške doplatku bude spotrebiteľ informovaný pri potvrdení objednávky.

Obchodné meno : Mgr. Edita Trúchla
Sídlo: SNP 54, 94063 Nové Zámky, Slovenská rep.
IČO : 41129997
DIČ: 104 110 9465
IČ DPH : SK 104 110 9465
Dátum zápisu : 19.7.2004 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *